Powiatowa Liga Badmintona o Puchar Starosty Bielskiego #1

W dniu wczorajszym (19.03.2019) odbyła się pierwsza edycja Powiatowej Ligi Badmintona o Puchar Starosty Bielskiego 🏆Na starcie stanęło prawie pięćdziesięcioro uczniów z sześciu szkół podstawowych powiatu bielskiego. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, z każdą edycją uczniowie pokazują coraz wyższe umiejętności.
Najlepszymi okazali się:
klasy 4-5: Alicja Dubiel SP3 Czechowice-Dz. i Maksymilian Piekarczyk ZSP Mazańcowice
klasy 6-8: Julia Piwowar ZSP Mazańcowice i Jacob Toczek Oxford PS Bielsko-Biała.

Kolejna edycja już w maju, na którą serdecznie zapraszamy 😉🏸

 

POWIATOWA LIGA BADMINTONA 2019  #1
KLASY 4-5 DZIEWCZYNKI
LP. IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA PUNKTY RAZEM
19.03.2019
1. Alicja Dubiel SP3 Czechowice-Dziedzice 50 50
2. Joanna Kosma ZSP Mazańcowice 45 45
3. Emilia Danel ZSP Mazańcowice 43 43
4. Paulina Paździorko SP Bujaków 41 41
5. Anna Kanik SP Bujaków 40 40
6. Klaudia Drożdż ZSP Mazańcowice 39 39
7. Aleksandra Gądek SP 2 Porąbka 38 38
KLASY 4-5 CHŁOPCY
LP. IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA PUNKTY RAZEM
19.03.2019
1. Maksymilian Piekarczyk ZSP Mazańcowice 50 50
2. Karol Dubiel SP 3 Czechowice-Dz. 45 45
3. Piotr Babicz SP 20 Bielsko-Biała 43 43
4. Filip Garus Oxford Primary School Bielsko-B. 41 41
5. Dawid Fender ZSP Mazańcowice 40 40
6. Rafał Syta SP 20 Bielsko-Biała 39 39
7. Paweł Michłanowicz ZSP Mazańcowice 38 38
8. Krzysztof Wawak SP 2 Porąbka 37 37
9. Szymon Satława Oxford Primary School Bielsko-B. 36 36
10. Bazyli Lisak Oxford Primary School Bielsko-B. 35 35
11. Piotr Kierpiec SP 2 Porąbka 34 34
12. Artur Wawak SP 2 Porąbka 33 33
KLASY 6-8 DZIEWCZYNKI
LP. IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA PUNKTY RAZEM
19.03.2019
1. Julia Piwowar ZSP Mazańcowice 50 50
2. Katarzyna Woźniak ZSP Mazańcowice 45 45
3. Jagoda Zamarlik Oxford Primary School Bielsko-B. 43 43
4. Klaudia Szlagor SP Bujaków 41 41
5. Wiktoria Handzlik SP Bujaków 40 40
6. Dominika Handzlik SP Bujaków 39 39
7. Kornelia Wawak SP 2 Porąbka 38 38
8. Aleksandra Kołek SP 2 Porąbka 37 37
9. Amelia Starowicz Oxford Primary School Bielsko-B. 36 36
10. Alicja Kopczyk Oxford Primary School Bielsko-B. 35 35
KLASY 6-8 CHŁOPCY
LP. IMIĘ I NAZWISKO SZKOŁA PUNKTY RAZEM
19.03.2019
1. Jacob Toczek Oxford Primary School Bielsko-B. 50 50
2. Jakub Bąk ZSP Mazańcowice 45 45
3. Christian Toczek Oxford Primary School Bielsko-B. 43 43
4. Damian Rusnaczyk SP Bujaków 41 41
5. Benjamin Hrabia ZSP Mazańcowice 40 40
6. Maciej Babicz SP 20 Bielsko-Biała 39 39
7. Maciej Matejko SP Bujaków 38 38
8. Mateusz Nowak SP Bujaków 37 37
9. Igor Kaspera SP 2 Porąbka 36 36
10. Kacper Łukowicz SP 2 Porąbka 35 35
11. Filip Sternal SP Bujaków 34 34
12. Kacper Szymala SP 2 Porąbka 33 33
13. Mateusz Nycz SP 2 Porąbka 32 32
KLASYFIKACJA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
LP. SZKOŁA PUNKTY RAZEM
19.03.2019
1. ZSP Mazańcowice 435 435
2. SP 2 Porąbka 353 353
3. SP Bujaków 351 351
4. Oxford Primary School Bielsko-B. 319 319
5. SP 20 Bielsko-Biała 121 121
6. SP 3 Czechowice-Dz. 95 95