Wyniki

V RUNDA

Niepołomice, 07.03.2020

BKB SET Mazańcowice – MKS Spartakus Niepołomice 5:2

MS1
Michał SZCZYPKA
Paweł MUCHA
15-9 15-6
MS2
Jakub WALOSZEK
Kamil KORBEL
6-15 5-15
WS1
Julia PIWOWAR
Aleksandra GWÓŹDŹ
15-4 15-5
WS2
Justyna BIERNOT
Kamilla SAGAN-GAŁĄZKA
15-8 14-15 8-15
MD
Michał SZCZYPKA
Jakub WALOSZEK
Kamil KORBEL
Jakub NAWROCKI
8-15 15-12 15-11
WD
Małgorzata MUSZYŃSKA
Julia PIWOWAR
Stanisława GRUSZCZYŃSKA
Kamilla SAGAN-GAŁĄZKA
15-14 15-12
XD
Bartosz PIETRYJA
Justyna BIERNOT
Jakub NAWROCKI
Stanisława GRUSZCZYŃSKA
15-8 15-13

 

 

IV RUNDA

Bieruń, 06.03.2020

BKB SET Mazańcowice – LUKS Victoria Domecko  3:4

 

MS1
Piotr WIERCIGROCH
Karol GONTARZ
9-15 8-15
MS2
Michał SZCZYPKA
Sławomir HETMAŃSKI
15-10 8-15 9-15
WS1
Justyna BIERNOT
Małgorzata KABAROWSKA
15-6 15-6
WS2
Małgorzata MUSZYŃSKA
Marta WÓJCIK
15-7 15-1
MD
Michał SZCZYPKA
Jacob TOCZEK
Sławomir HETMAŃSKI
Artur PUPIN
15-14 11-15 10-15
WD
Małgorzata MUSZYŃSKA
Julia PIWOWAR
Małgorzata KABAROWSKA
Sylwia SZEWCZUK
15-10 15-8
XD
Krzysztof DUSZCZYK
Justyna BIERNOT
Karol GONTARZ
Sylwia SZEWCZUK
14-15 11-15

 

III RUNDA

Mazańcowice, 02.02.2020

BKB SET Mazańcowice – ABRM Zakopane 5:2

MS1
Jakub WALOSZEK
Zbigniew SZCZERBA
15-7 15-6
MS2
Michał SZCZYPKA
Wojciech GALICA
15-9 15-6
WS1
Justyna BIERNOT
Katarzyna MACEDOŃSKA
9-15 8-15
WS2
Julia PIWOWAR
Elzbieta JANICKA
15-7 15-7
MD
Michał SZCZYPKA
Jacob TOCZEK
Wojciech GALICA
Zbigniew SZCZERBA
15-5 15-11
WD
Justyna BIERNOT
Małgorzata MUSZYŃSKA
Elżbieta JANICKA
Katarzyna MACEDOŃSKA
14-15 9-15
XD
Piotr WIERCIGROCH
Julia PIWOWAR
Krzysztof WIŚNIOWSKI
Kaludia WIŚNIOWSKA
15-11 15-6

 

II RUNDA

Straszęcin, 08.12.2019

BKB SET Mazańcowice – UKS KIKO Zamość 3:4

MS1
Jakub WALOSZEK
Bartłomiej WOŹNIAK
12-15 11-15
MS2
Piotr WIERCIGROCH
Daniel GUJSKI
8-15 8-15
WS1
Julia PIWOWAR
Patrycja SYSA
15-11 15-11
WS2
Małgorzata MUSZYŃSKA
Klaudia PIKUZIŃSKA
15-5 15-3
MD
Krzysztof DUSZCZYK
Piotr WIERCIGROCH
Jakub SMOLAK
Bartłomiej WOŹNIAK
13-15 14-15
WD
Małgorzata MUSZYŃSKA
Julia PIWOWAR
Kinga PALONKA
Klaudia PIKUZIŃSKA
15-10 15-8
XD
Kinga PALONKA
Jakub SMOLAK
walkower

 

I RUNDA

Bieruń, 31.10.2019

BKB SET Mazańcowice – UKS Unia Bieruń I   3:4

W ostatni dzień października w Bieruniu, po bardzo zaciętym meczu, niestety ulegli gospodarzom 3:4 ?Zwycięskie punkty zdobyli: Małgorzata Muszyńska w grze pojedynczej, Jakub Waloszek w grze pojedynczej i debel męski Michał Szczypka i Jacob Toczek. Przed nami jeszcze spotkanie z drużynami z Zakopanego, Domecka, Niepołomic i Zamościa

MS1
Dominik KŁAPUT
Michał SZCZYPKA
11-15 15-10 15-13
MS2
Jakub SŁUPCZEWSKI
Jakub WALOSZEK
11-15 15-12 12-15
WS1
Anna CZUCHRA
Julia PIWOWAR
14-15 15-11 15-8
WS2
Emilia JOCHACY
Małgorzata MUSZYŃSKA
11-15 8-15
MD
Wiktor CIERPISZ
Wojciech NYCH
Michał SZCZYPKA
Jacob TOCZEK
7-15 7-15
WD
Anna CZUCHRA
Emilia JOCHACY
Justyna BIERNOT
Julia PIWOWAR
15-6 8-15 15-13
XD
Szymon KOSTKA
Kinga STOKFISZ
Justyna BIERNOT
Piotr WIERCIGROCH
15-11 12-15 15-6