Złote medale Mistrzostw Polski

Historyczny sukces odnieśli zawodnicy naszego Klubu zdobywając aż trzy złote medale na najważniejszej imprezie w roku w kategorii Młodzika. Podczas rozgrywanych w dniach 4-6.09.2020 w Bieruniu Mistrzostw Polski Młodzików w Badmintonie zwycięstwo odnieśli: Julia Piwowar w grze pojedynczej dziewcząt, Julia wraz z Anną Czuchrą (UKS Unia Bieruń) w grze podwójnej dziewcząt oraz Michał Szczypka i Jacob Toczek w grze podwójnej chłopców.
„Cieszę się, że mogłem uczestniczyć w tak emocjonującym wydarzeniu i doprowadzić po kilku latach ciężkiej pracy moich wychowanków Julię, Jacoba i Michała do Mistrzostwa Polski. Były to dla nas lata wielu wyrzeczeń, poświęceń i ciężkiej pracy, ale dla takich sukcesów warto było!” – komentuje zwycięstwa trener Bartosz Pietryja.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom, Rodzicom, trenerom – Bartek Pietryja, Tomek Tomża, Dawid Fraś, Gosia Biłka, Robert Czembor i Krzysiek Duszczyk. Brawo dla wszystkich!!!
Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają – Gmina Jasienica, Powiat Bielski, ZSP Mazańcowice, KDM-POLSKA, SFERANET -> bez Was nas nie ma 🙂