Powiatowa Liga Badmintona wyniki

W czwartek 30 maja na kortach Racketlon Club w Mazańcowicach odbył się ostatni w tym roku szkolnym turniej Powiatowej Ligi Badmintona o Puchar Starosty Bielskiego🏆🏸 Na starcie stanęło 46 uczniów z 9 szkół Powiatu. W klasyfikacji generalnej najlepszą szkołą po raz kolejny okazał się ZSP z Mazańcowic 🥇, tuż za nim Szkoła Podstawowa z Bujakowa 🥈, a podium zamyka Szkoła Podstawowa nr 2 z Porąbki 🥉. Wśród zawodników bezkonkurencyjni byli: Alicja Dubiel (SP3 Czechowice-Dz.), Maksymilian Piekarczyk (ZSP Mazańcowice), Julia Piwowar (ZSP Mazańcowice) i Jacob Toczek (Oxford Primary School Bielsko-B.). Na zwycięzców czekały puchary i nagrody 🏆. Wszystkim serdecznie gratulujemy 🏸💪👍👏
 
Wyniki z dnia 30.05.2019
Klasy 4-5 dziewczynki:
1. Joanna Kosma (ZSP Mazańcowice)
2. Alicja Dubiel (SP3 Czechowice-Dz.)
3. Emilia Danel (ZSP Mazańcowice)
4. Klaudia Drożdż (ZSP Mazańcowice)
5. Anna Kozik (SP Bujaków)
6. Paulina Paździorko (SP Bujaków)
7. Zuzanna Duźniak (SP Bujaków)
 
klasy 4-5 chłopcy:
1. Maksymilian Piekarczyk (ZSP Mazańcowice)
2. Piotr Babicz (SP20 Bielsko-B.)
3. Dawid Fender (ZSP Mazańcowice)
4. Filip Garus (Oxford P.S. Bielsko-B.)
5. Michał Matlak (SP Grodziec)
6. Karol Dubiel (SP3 Czechowice-Dz.)
7. Grzegorz Paperz (SP25 Bielsko-B.)
8. Bazyli Lisak (Oxford P.S. Bielsko-B.)
9. Mateusz Matlak (SP Grodziec)
10. Paweł Michłanowicz (ZSP Mazańcowice)
11. Szymon Satława (Oxford P.S. Bielsko-B.)
12. Piotr Kierpiec (Sp2 Porąbka)
13. Artur Wawak (SP2 Porąbka)
14. Krzysztof Wawak (SP2 Porąbka)
 
klasy 6-8 dziewczynki:
1. Julia Piwowar (ZSP Mazańcowice)
2. Katarzyna Woźniak (ZSP Mazańcowice)
3. Jagoda Zamarlik (Oxford P.S. Bielsko-B.)
4. Dominika Handzlik (SP Bujaków)
5. Wiktoria Handzlik (SP Bujaków)
6. Klaudia Szlagor (SP Bujaków)
7. Natasza Wielicka (Oxfors P.S.Bielsko-B.)
8. Aleksandra Kołek (Sp2 Porąbka)
9. Amelia Starowicz (Oxford P.S. Bielsko-B.)
10. Kornelia Wawak (SP2 Porąbka)
11. Alicja Kopczyk (Oxford P.S.Bielsko-B.)
 
klasy 6-8 chłopcy:
1. Jacob Toczek (Oxford P.S.Bielsko-B.)
2. Christian Toczek (Oxford P.S.Bielsko-B.)
3. Jakub Bąk (ZSP Mazańcowice)
4. Maciej Babicz (SP20 Bielsko-B.)
5. Mateusz Nowak (SP Bujaków)
6. Damian Rusnaczyk (SP Bujaków)
7. Maciej Matejko (SP Bujaków)
8. Jakub Komar (SP KTK Bielsko-B.)
9. Filip Sternal (SP Bujaków)
10. Szymon Harat (SP2 Porąbka)
11. Mateusz Nycz (Sp2 Porąbka)
12. Igor Kaspera (SP2 Porąbka)
13. Kacper Szymala (SP2 Porąbka)
14. Kacper Łukowicz (SP2 Porąbka)
 
Szkoły – klasyfikacja generalna:
1. ZSP Mazańcowice 835p.
2. SP Bujaków 741p.
3. SP2 Porąbka 686p.
4. Oxford P.S.Bielsko-B. 677p.
5. SP20 Bielsko-B. 207p.
6. SP3 Czechowice-Dz. 179p.
7. SP Grodziec 76p.
8. SP25 Bielsko-B. 38p.
9. SP KTK Bielsko-B. 37.